Obróbki blacharskie są jednym z najważniejszych elementów systemu lekkiej zabudowy z płyt warstwowych. Obróbki blacharskie produkowane przez naszą firmę są z blachy płaskiej najczęściej w kolorze kontrastującym do elewacji wykonanej z płyt warstwowych.

Rozmiar, a także wygląd obróbek blacharskich zależy od kształtu i specyfiki obiektu, dlatego ostateczna decyzja podejmowana jest wspólnie z Inwestorem lub wykonawcą. Oczywiście firma w swojej ofercie posiada standardowe obróbki w długościach do 4 mb i grubościach od 0,5 do 0,7 mm. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać obróbki blacharskie do grubości 2 mm.

Prawidłowe wykonanie oraz zamontowanie obróbek blacharskich zapewni Państwu szczelność i odpowiednią estetykę wykończenia obiektu.

Nasza firma realizuje zamówienia na nietypowe obróbki blacharskie. Aby zamówić nietypową obróbkę blacharską prosimy skorzystać z formularza zamówienia, rozrysować interesującą Państwa obróbkę i załączyć na stronie lub wysłać bezpośrednio na adres e-mailowy.

Standardowe obróbki blacharskie